Artystyczna Pracownia Witraży Jolanta i Adam Wuttke logo
witraże świeckie napis

Zajmujemy się wykonaniem witraży świeckich. Są one przygotowywane na zlecenie firm, urzędów i instytucji oraz osób prywatnych, które chciałbym urozmaicić swoje pomieszczenia stylowym i oryginalnym witrażem. Podobnie, jak w przypadku dzieł sakralnych – wykonujemy gotowe projekty lub przygotowujemy konkretne pomysły na zlecenie Klienta.
Gdzie znajdują zastosowanie witraże o tematyce świeckiej? Wyróżniamy: witraże do drzwi, witraże do okien, witraże do mebli, lustra witrażowe, meble witrażowe, witraże do ścianek działowych.
Projekty takie można wykonać metodą tradycyjną (ołów i szkło, cięcia, malowania i łączenie w jedną całość) oraz techniką Tiffany (łączenie szklanych elementów za pomocą folii miedzianej, metal można dodatkowo pokryć patyną, tą metodę stosujemy przy tworzeniu lamp, luster, przeszklenia szafek, okien, drzwi i mebli).
Witraże przez nas projektowane – bez względu na ich zastosowanie – są przygotowane zgodnie z wizją Klienta, jednak tak, by były dopasowane do wnętrz, które będą ozdabiać. Taka sztuka, jaką jest wirażowanie świetnie sprawdzi się jako nietypowy wystrój wnętrz. Lampy, lustra czy przeszklenia szafek i innych mebli z motywami witrażowymi tworzą wyjątkowy klimat, niepowtarzalną atmosferę.
Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie sztukę witrażownictwa oraz do tych, którzy stawiają na oryginalną dekorację wnętrz. Witraże nie są nudne ani banalne, więc mogą być Państwo pewni, że przygotowane przez nas obrazy nadadzą wyjątkowy charakter wszystkim miejscom, w których się znajdą.
Zapraszamy Państwa zatem do zapoznania się z galerią naszych realizacji witraży o tematyce świeckiej. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

copyright © Artystyczna Pracownia Witraży Jolanta i Adam Wuttke

design © VERTICAL